*** UWAGA !!!  ***  HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA ROK 2016  *** SZCZEGÓŁY www.czystejaworze.pl
  • Wersja polska
  • Wersja angielska
  • Wersja niemiecka
  • Wersja czeska
  • Wersja słowacka
  • Wersja węgierska
WYSZUKIWARKA
Fundusze europejskieGospodarka śmieciowaSystem zarządzania jakościąInwestycjeKonsultacje społeczneOferta dla inwestoraZamówienia publiczneWspółpraca transgranicznaPowszechna Obrona LudnościAnkieta zadowolenia klientaBiuletyn informacji publicznejKanalizacjaGaleria na ZdrojowejSzklanym szlakiemDziedzictwo kulturoweFacebook
Aktualności
Michał Urbaś | 2015-11-09 09:54:01

Realizując postanowienia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2015 serdecznie zapraszam na szkolenie dla przedsiębiorców i sprzedawców prowadzących detaliczny i gastronomiczny obrót napojami alkoholowymi z terenu Gminy Jaworze, które odbędzie się w dniu 19.11.2015r. o godz. 15:00, w Sali Sesyjnej Rady Gminy Jaworze w gmachu "Pod Goruszką", ul. Szkolna 97.

 

Zakres tematyczny szkolenia:

  1. Zasady wydawania zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych (wymagane dokumenty, opłaty za zezwolenia). 
  2. Warunki prowadzenia sprzedaży alkoholu ze szczególnym uwzględnieniem zakazu sprzedaży alkoholu osobom nieletnim i nietrzeźwym.
  3. Kontrole punktów sprzedaży alkoholu – prawa i obowiązki przedsiębiorcy.

Czas trwania szkolenia: około 1 godzina.

 

Prowadzący szkolenie:

Mariusz Nawrot - jest prawnikiem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego - kierunek historia. Ponadto ukończył studia podyplomowe z zakresu „Zarządzanie w administracji publicznej” w Uniwersytecie Ekonomicznym. Od 2005 r. prowadzi szkolenia w powyższym zakresie dla urzędników oraz członków gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, między innymi dla Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie, Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Kielcach, Centrum Samorządu Sowid s.c, Taxpress s.c. itd. Ponadto, na zlecenie urzędów gminnych prowadził wielokrotnie szkolenia pełnych składów gminnych komisji oraz przedsiębiorców i sprzedawców napojów alkoholowych. Jest laureatem nagrody „Wykładowca Roku 2008”, przyznanej przez Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji.

 

Zapewniamy materiały szkoleniowe oraz wydanie zaświadczeń o ukończeniu szkolenia.

 

Zapraszamy po 1-2 przedstawicieli przedsiębiorców prowadzących detaliczny lub gastronomiczny obrót napojami alkoholowymi z terenu Gminy Jaworze.

 

Udział w szkoleniu jest nieodpłatny.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w szkoleniu do dnia 17.11.2015r. pod numerem tel. 33 8286 672.

Dzisiaj jest: 24 stycznia 2021
© 2009 Jaworze OnLine. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij