*** UWAGA !!!  ***  HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA ROK 2016  *** SZCZEGÓŁY www.czystejaworze.pl
  • Wersja polska
  • Wersja angielska
  • Wersja niemiecka
  • Wersja czeska
  • Wersja słowacka
  • Wersja węgierska
WYSZUKIWARKA
Fundusze europejskieGospodarka śmieciowaSystem zarządzania jakościąInwestycjeKonsultacje społeczneOferta dla inwestoraZamówienia publiczneWspółpraca transgranicznaPowszechna Obrona LudnościAnkieta zadowolenia klientaBiuletyn informacji publicznejKanalizacjaGaleria na ZdrojowejSzklanym szlakiemDziedzictwo kulturoweFacebook
Ośrodek Zdrowia
Radosław G. Ostałkiewicz | 2009-09-22 18:04:45
Herb Gminy Jaworze
Herb Gminy Jaworze

 

Ośrodek Zdrowia jak nowy…

Końcem sierpnia zakończył się remont ostatnich już gabinetów lekarskich i zabiegowych znajdujących się w Samodzielnym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Jaworzu. Tym razem remont dotyczył pomieszczeń znajdujących się na I piętrze, które w znacznej części wykorzystywane są przez naszych najmłodszych mieszkańców, ale także ich rodziców. Całość remontu pochłonęła kwotę 34.083,00 zł.

Dzięki połączeniu sił oraz środków finansowych zarówno ze strony Urzędu Gminy Jaworze jak i Dyrektora SG ZOZ udało się zupełnie zmienić dotychczasowy wygląd poczekalni, gabinetu lekarskiego, gabinetu zabiegowego, a także pomieszczenia socjalnego.

 W trakcie remontu powiększono zaplecze socjalne, a także odnowiono ściany, które po wyrównaniu i wygładzeniu pomalowano na jasne, ciepłe barwy, co sprawiło, że pomieszczenia stały się przyjemniejsze i radośniejsze. Podłogi zostały wyłożone płytkami, a na ścianach w gabinecie zabiegowym i w pomieszczeniu socjalnym także położono płytki. W ramach przeprowadzonego remontu udało się także wymienić drzwi, lampy oraz umywalki, przy których zamontowano nowe podgrzewacze wody.

 Przeprowadzenie tego remontu było koniecznym zabiegiem, dzięki któremu udało się znacznie poprawić stan techniczny pomieszczeń wykorzystywanych do realizowania zadań z zakresu ochrony zdrowia. Nie ukrywamy jednak faktu, że zależało nam również na poprawieniu wizerunku całego ośrodka oraz stworzenia w nim przyjemnej radosnej atmosfery, szczególnie że ta część budynku jest często odwiedzana przez naszych najmłodszych pacjentów.

W związku z przeprowadzonym remontem pomieszczeń w SG ZOZ szczególne podziękowania chcieliśmy skierować do Pana Jacka Pilcha – Prezesa Zakładów Ceramicznych „Ceramika Pilch” w Jasienicy za udzielone wsparcie rzeczowe oraz pomoc przy realizacji inwestycji.

 

Barbara Galocz-Siwiecka
Inspektor ds. zarządzania nieruchomościami

© 2009 Jaworze OnLine. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij