*** UWAGA !!!  ***  HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA ROK 2016  *** SZCZEGÓŁY www.czystejaworze.pl
  • Wersja polska
  • Wersja angielska
  • Wersja niemiecka
  • Wersja czeska
  • Wersja słowacka
  • Wersja węgierska
WYSZUKIWARKA
Fundusze europejskieGospodarka śmieciowaSystem zarządzania jakościąInwestycjeKonsultacje społeczneOferta dla inwestoraZamówienia publiczneWspółpraca transgranicznaPowszechna Obrona LudnościAnkieta zadowolenia klientaBiuletyn informacji publicznejKanalizacjaGaleria na ZdrojowejSzklanym szlakiemDziedzictwo kulturoweFacebook
Grupy Robocze
Michał Urbaś | 2015-12-02 13:11:48

Gminny Zespół Interdyscyplinarny w Jaworzu Uchwałą Nr 4/2011 z dnia 2.12.2011r. i Uchwałą Nr 5/2015 z dnia 4.09.2015r. utworzył grupy robocze działające w celu rozwiązywania problemów związanych z wystąpieniem przemocy w rodzinie w indywidualnych przypadkach. Utworzone zostały trzy stałe grupy robocze, których zadaniem jest praca zarówno z ofiarą przemocy w rodzinie, jak również ze sprawcą przemocy w rodzinie.

  1. Grupa Pierwsza zajmująca się sprawami, gdzie w rodzinie zagrożonej lub dotkniętej przemocą są dzieci w wieku do 18 lat, w składzie: pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Policjant Dzielnicowy Komisariatu Policji w Jasienicy, pedagog szkolny ze szkół publicznych w Jaworzu.
  2. Grupa Druga zajmująca się sprawami, gdzie w rodzinie zagrożonej lub dotkniętej przemocą występuje problem alkoholowy, w składzie: pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Policjant Dzielnicowy Komisariatu Policji, przewodniczący lub przedstawiciel Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworzu.
  3. Grupa Trzecia zajmująca się sprawami, gdzie w rodzinie zagrożonej lub dotkniętej przemocą występują nasilone problemy zdrowotne lub niepełnosprawność lub gdzie dochodzi do zaniedbań w zakresie opieki nad dziećmi lub osobami niesprawnymi, w składzie: pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Policjant Dzielnicowy Komisariatu, pielęgniarka Samodzielnego Gminnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Jaworzu.
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2021
© 2009 Jaworze OnLine. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij