*** UWAGA !!!  ***  HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA ROK 2016  *** SZCZEGÓŁY www.czystejaworze.pl
  • Wersja polska
  • Wersja angielska
  • Wersja niemiecka
  • Wersja czeska
  • Wersja słowacka
  • Wersja węgierska
WYSZUKIWARKA
Fundusze europejskieGospodarka śmieciowaSystem zarządzania jakościąInwestycjeKonsultacje społeczneOferta dla inwestoraZamówienia publiczneWspółpraca transgranicznaPowszechna Obrona LudnościAnkieta zadowolenia klientaBiuletyn informacji publicznejKanalizacjaGaleria na ZdrojowejSzklanym szlakiemDziedzictwo kulturoweFacebook
dr Radosław G. OSTAŁKIEWICZ
Radosław G. Ostałkiewicz | 2014-12-27 22:06:36

 

 

Dr Radosław Grzegorz Ostałkiewicz. Urodzony w 1979 roku. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. W listopadzie 2014 roku obronił doktorat na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej z wyróżnieniem. W swej pracy naukowej zajmuje się funduszami unijnymi, zarządzaniem w administracji publicznej oraz problemami rozwoju gmin. Jest autorem ośmiu publikacji naukowych, z których połowę poświęcił Jaworzu.

 

Jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego i Instytutu Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Administracja w systemie prawa europejskiego. Ponadto ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie.

 

Pracę w Urzędzie Gminy Jaworze rozpoczął w 2003 roku jako wolontariusz, a następnie w oparciu o »umowę śmieciową« pracował jako pomoc w archiwum. W 2004 r. został podinspektorem w pionie budownictwa, by pełnić potem funkcję koordynatora Gminnego Centrum Informacji. W latach 2005-2006 był kierownikiem Referatu Organizacyjnego, a od 2006 r. – Referatu Funduszy Europejskich. Od początku pracy w UG zajmował się sprawami europejskimi i stworzył podstawy pozyskiwania środków unijnych. Jest zresztą autorem większości wniosków o dofinansowanie, które złożyła nasza gmina.

 

W latach 2007-2014 był zastępcą wójta gminy Jaworze Zdzisława Byloka. Równocześnie pełnił funkcję zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego oraz Pełnomocnika Wójta ds. Realizacji Projektu „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gminie Jaworze”. Od 2006 do 2014 roku był też Pełnomocnikiem ds. Systemu Zarządzania Jakością ISO oraz głównym ekspertem i doradcą wójta do spraw uzdrowiska.

 

W 2007 roku odbył staż przy instytucjach europejskich w Brukseli, gdzie doskonalił swoje umiejętności z zakresu integracji europejskiej. Jest ekspertem Europejskiego Komitetu Sterującego przy Euroregionie Śląsk Cieszyński, gdzie ocenia wnioski o dofinansowanie.

 

Zanim trafił do Urzędu Gminy Jaworze pracował w Szkole Języka Niemieckiego i Centrum Egzaminacyjnym Instytutu Goethego Inter Nationes.

 

Wójtem Gminy Jaworze został 16 listopada 2014 roku, uzyskując 63% poparcia jaworzan już w pierwszej turze. Zaprzysiężony został 1 grudnia 2014 roku przed Radą Gminy Jaworze, gdzie wygłosił swoje przemówienie programowe.

 dr Radosław G. Ostałkiewicz na Facebooku

 

© 2009 Jaworze OnLine. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij