*** UWAGA !!!  ***  HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA ROK 2016  *** SZCZEGÓŁY www.czystejaworze.pl
  • Wersja polska
  • Wersja angielska
  • Wersja niemiecka
  • Wersja czeska
  • Wersja słowacka
  • Wersja węgierska
WYSZUKIWARKA
Fundusze europejskieGospodarka śmieciowaSystem zarządzania jakościąInwestycjeKonsultacje społeczneOferta dla inwestoraZamówienia publiczneWspółpraca transgranicznaPowszechna Obrona LudnościAnkieta zadowolenia klientaBiuletyn informacji publicznejKanalizacjaGaleria na ZdrojowejSzklanym szlakiemDziedzictwo kulturoweFacebook
Skład Rady Gminy Jaworze
Administrator Strony | 2014-12-04 08:33:53

 

JAN BOŻEK
  • okręg wyborczy nr 1: Cisowa do Rodzinnej, Górecka, Grabka, Rodzinna, Pogodna, Jeżynowa, Myśliwska, Mała, Złocista 
  • KWW "Człowiek i Rodzina"

 JANINA HOLEKSA 

  • okręg wyborczy nr 2: Jarzębinowa, Cisowa część od Rodzinnej do Jasienickiej, Słoneczna część od Cisowej do Turystycznej, Smrekowa, Wrzosowa, Jodłowa, Maków 
  • KW Nasz Dom Jaworze 
  • Klub Radnych "Nasz Dom Jaworze"

JERZY RYRYCH
  • okręg wyborczy nr 3: Akacjowa, Brzoskwiniowa, Liliowa, Modrzewiowa, Za Goruszką, Słoneczna część od Turystycznej do Zdrojowej, Stokrotek 
  • KW Nasz Dom Jaworze 
  • Klub Radnych "Nasz Dom Jaworze"

MIECZYSŁAW BRZEZICKI
  • okręg wyborczy nr 4: Bławatkowa, Brzozowa, Bukowa, Jaśminowa, Jaworowa, Nagietkowa, Orzechowa, Pod Brzegiem, Pod Lasem, Schowana, Turystyczna, Zawilcowa 
  • KW Nasz Dom Jaworze
  • Klub Radnych "Nasz Dom Jaworze"

ZBIGNIEW PUTEK
  • okręg wyborczy nr 5: Chabrowa, Kaczeńcowa, Motylkowa, Kwiatowa, Pelchrim, Poziomkowa, Promienista, Różana, Zielona, Tulipanowa, Wiosenna, Wypoczynkowa, Widok 
  • KWW Zdzisława Byloka "Jaworze Zdrój" 
  • Klub Radnych "Jaworze Zdrój" 

KRZYSZTOF KLESZCZ
  • okręg nr 6: Cieszyńska bloki   
  • KWW Zdzisława Byloka "Jaworze Zdrój" 
  • Klub Radnych "Jaworze Zdrój"

 

ROMAN URBAŚ
  • okręg wyborczy nr 7: Aleja Kościelna, Lecznicza, Pałacowa, Plac Kościelny, Zdrojowa część od Wapienickiej do Nadbrzeżnej, Spacerowa, Szkolna, Nadbrzeżna, Pod Harendą, Pod Młyńską Kępą 
  • KW Nasz Dom Jaworze 
  • Klub Radnych "Nasz Dom Jaworze"

 

MICHAŁ HANUS
  • okręg wyborczy nr 8: Jasienicka, Zaciszna, Skowronków, Cieszyńska bez bloków, Zdrojowa część od Bielskiej do Nadbrzeżnej, Folwarczna 
  • KW Nasz Dom Jaworze 
  • Klub Radnych "Nasz Dom Jaworze"

EDWARD PODSTAWNY
  • okręg wyborczy nr 9: Cicha, Jaskółcza, Kalwaria, Kalinowa, Wąwóz, Borsucza, Jałowcowa, Letniskowa, Zajęcza, Podgórska część od Zdrojowej do Kalwarii, Sosnowa, Wapienicka część od Zdrojowej do Koralowej, Zdrojowa część od Wapienickiej do Podgórskiej, Panoramiczna, Słowicza 
  • KWW Zdzisława Byloka "Jaworze Zdrój" 
  • Klub Radnych "Jaworze Zdrój"


 

ZYGMUNT PODKÓWKA
  • okręg wyborczy nr 10: Bielska część od Cieszyńskiej do Lipowej, Cyprysowa, Dębowa, Kryształowa, Niecała, Zagajnikowa, Wiejska, Łubinowa, Sielska, Lipowa 
  • KW Nasz Dom Jaworze 
  • Klub Radnych "Nasz Dom Jaworze"
 

KRYSTYNA SZCZYPKA
  • okręg wyborczy Nr 11: Podgórska część od Rumiankowej do Świerkowej, Kaszyska, Krokusowa, Łukowa, Morelowa, Zagrodowa, Wapienicka część od Świerkowej do Storczyków, Relaksowa, Romantyczna, Rumiankowa, Świerkowa, Storczyków, Willowa, Wiśniowa, Malinowa, Pod Palenicą, Pierwiosnków, Żurawinowa, Krótka 
  • KWW Zdzisława Byloka "Jaworze Zdrój" 
  • Klub Radnych "Jaworze Zdrój"

JAN BATHELT
  • okręg wyborczy nr 12: Astrów, Graniczna, Nad Rudawką, Pagórkowa część od Średniej do Koloni Dolnej, Piękna, Pszczela, Średnia część od Koloni Dolnej do Wapienickiej, Miodowa, Wschodnia, Boczna, Zielna, Ustronna, Kolonia Dolna część od Średniej do Bocznej 
  • KWW Zdzisława Byloka "Jaworze Zdrój" 
  • Klub Radnych "Jaworze Zdrój"

ROMAN KRUCZEK
  • okręg wyborczy nr 13: Kolonia Dolna część od Bocznej do Pagórkowej, Koralowa, Wczasowa, Ogrodowa, Ukryta, Zdrowotna, Kolonia Górna, Stroma, Poprzeczna, Spadzista, Pagórkowa część od Koloni Dolnej do Sielskiej 
  • KWW Zdzisława Byloka "Jaworze Zdrój" 
  • Klub Radnych "Jaworze Zdrój"


 

PAWEŁ LOREK
  • okręg wyborczy nr 14: Górska, Leszczynowa, Podgórska część od Świerkowej do Kalwarii, Ładna, Wapienicka część od Koralowej do Świerkowej, Klonowa, Topolowa, Na Stoku, Legendarna, Konwaliowa, Narcyzowa, Południowa, Morwowa, Sarnia, Niewielka 
  • KWW Zdzisława Byloka "Jaworze Zdrój"  
  • Klub Radnych "Jaworze Zdrój"


 

KATARZYNA DYACZYŃSKA
  • okręg wyborczy nr 15: Dzwonkowa, Groszkowa, Grabowa, Polna, Agrestowa, Olszynowa, Średnia część od Bielskiej do Kolonii Dolnej, Bielska część od Średniej do Polnej, Jesionowa, Kasztanowa, Magnolii 
  • KW Nasz Dom Jaworze
  • Klub Radnych "Nasz Dom Jaworze"

 

Dzisiaj jest: 12 grudnia 2019
© 2009 Jaworze OnLine. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij